BK RunningPro

 
 
 
Úvod > BK RunningPro
 

Bežecký klub RunningPro Team

Pre všetkých bežeckých nadšencov sme od roku 2016 pripravili možnosť byť súčasťou amatérskeho bežeckého klubu RunningPro Team. Cieľom klubu je primárne vytvoriť partiu ľudí, ktorej ide hlavne o bežecké zážitky, ktorá môže a nemusí spoločne trénovať, pripravovať sa na preteky, chodiť na rôžne bežecké podujatia, bežecké štafety, poprípade tréningové kempy. 

Členstvo je dobrovoľné. Členom sa môže stať každý, kto si zakúpi funkčné bežecké tričko v klubových farbách v hodnote 45 Eur a bude reprezentovať klub na bežeckých pretekoch poprípade iných podujatiach.

Výhody a benefity členstva:

 • štart v pretekoch za RunningPro Team v teamovom oblečení
 • špeciálne ceny v bežeckom obchode www.runningpro.sk 
 • možnosť absolvovať rôzne bežecké štafety (napr. Od Tatier k Dunaju) za RunningPro Team za zvýhodnených podmienok
 • možnosť absolvovať teamový bežecký kemp
 • možnosť zúčastňovať sa na spoločných bežeckých tréningoch a pretekoch (všetky informácie dostupné cez uzavretú Facebookovú skupinu - nutnosť mať Facebook konto)
 • zľava 50% na diagnostiku zdravotného stavu metódou Rista

V prípade dodatočných otázok alebo záujmu o členstvo ma môžete kontaktovať na tel.č. 0908 432 413 alebo mailom na peter.mozsnyak@runningpro.sk 

Viac o teame si môžete prečítať v sekcii Bežecký klub RunningPro

 

 

Štefánik Trail 140 - 2016

Prvé spoločné bežecké podujatie pod hlavičkou RunningPro teamu bude v roku 2016 Štefánik Trail 140 http://www.stefaniktrail.sk/sk/. Týmto by som zároveň chcel už vopred poďakovať všetkým účastníkom a verím, že po víkende 10.- 11.6. Vám prinesieme aj zaujímavú reportáž ako to celé prebiehalo. Držte nám palce. Zloženie teamu:

 1. úsek - Barbora Čubíková
 2. úsek - Peter Paľa
 3. úsek - Peter Bednarčík
 4. úsek - Tomáš Kimlička
 5. úsek - Peter Mozsnyák (kapitán)
 6. úsek - Dušan Elko
 7. úsek - Marián Klas

 

 

Lietajúci Lukáš "Kali" Kalanka

K športu a prírode som mal blízko odmalička, neustále som niekde jazdil na bicykli a prechádzal sa po horách. Doma som nikdy moc neobsedel. Vážnejšie som sa športu začal venovať počas strednej školy, keď som robil mechanika na pretekoch motoriek enduro a crosscountry. Postupom času som sa začal sám venovať pretekaniu. Spočiatku na minikárach a po dvoch sezónach, v ktorých som obsadil celkové tretie miesto v rámci SR, som prestúpil na amatérsku rally, v ktorej sa mi darilo veľmi dobre. Už popri jazdení som od roku 2012 čoraz častejšie  a radšej začal chodievať na hory, kde som spoznal ľudí, ktorí sa venujú ultramaratónom. Po niekoľkých výbehoch na horské chaty s tak moc namotivovanými  ľuďmi som si kúpil prvé bežecké tenisky a začal som sa venovať horskému behu.

Celý článok...
 
 
 
36