RunningPro Team

 
 
 
Úvod > RunningPro Team
 

TOD DRET TOR-130 - Tomáš Dovala

https://www.runningpro.sk/sub/runningpro.sk/images/TOR130 Report Tomáš Dovala.pdf

 

RunningPro Team

Všetci bežeckí nadšenci môžu byť súčasťou amatérskeho bežeckého teamu RunningPro Team. Cieľom teamu je primárne vytvoriť partiu ľudí, ktorej ide hlavne o bežecké zážitky, ktorá môže a nemusí spoločne trénovať, pripravovať sa na preteky, chodiť na rôžne bežecké podujatia, bežecké štafety, poprípade tréningové kempy. 

Členstvo je dobrovoľné. Členom sa môže stať každý, kto bude reprezentovať klub na bežeckých pretekoch poprípade iných podujatiach.

Naše farby reprezentujú okrem iných aj títo skvelí bežci:

Martin Halászznámy slovenský ultra bežec, ktorého výsledky hovoria jasnou rečou. Viac sa o Martinovi samotnom, jeho živote, pretekoch a živote ultra trailového bežca môžete dočítať na jeho blogu http://martinhalasz.sk 

Silvia Petrjánošová - nielen skvelá ultra bežkyňa, ale aj človek s veľkým srdcom, ktorý Vám navyše u nás na predajni poradí úplne najlepšie, na to dám krk.. viac o jej ceste sa dozviete aj v nasledujúcich článkoch a blogu.

sylvinkaz.blogspot.sk

http://zena.sme.sk/c/7206923/silvia-petrjanosova-pri-ultrabehu-je-najdolezitejsia-mysel.html

http://erun.hnonline.sk/clanky/zaujimavosti/2013/10/10/dievca-z-titulky-kedysi-robila-balet-teraz-miluje-beh

http://www.svetbehu.cz/22193-nizkotatranska-stihacka-2015-z-pohledu-ucastnice-alebo-z-telgartu-do-donovalov-zo-dna-na-vrchol-100km5280m-5170m/

Tomáš Dovala  

Ľubomír Bučko 

 

Lietajúci Lukáš "Kali" Kalanka

K športu a prírode som mal blízko odmalička, neustále som niekde jazdil na bicykli a prechádzal sa po horách. Doma som nikdy moc neobsedel. Vážnejšie som sa športu začal venovať počas strednej školy, keď som robil mechanika na pretekoch motoriek enduro a crosscountry. Postupom času som sa začal sám venovať pretekaniu. Spočiatku na minikárach a po dvoch sezónach, v ktorých som obsadil celkové tretie miesto v rámci SR, som prestúpil na amatérsku rally, v ktorej sa mi darilo veľmi dobre. Už popri jazdení som od roku 2012 čoraz častejšie  a radšej začal chodievať na hory, kde som spoznal ľudí, ktorí sa venujú ultramaratónom. Po niekoľkých výbehoch na horské chaty s tak moc namotivovanými  ľuďmi som si kúpil prvé bežecké tenisky a začal som sa venovať horskému behu.

Celý článok...