Spôsoby platby

 
 
 
Úvod > Všetko o nákupe > Spôsoby platby
 

Platby

Platba v hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Táto služba nie je spoplatnená. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. 

Okamžitý prevod na účet - Besteron

Je to jednoduché. V objednávke si ako zákazník zvolíte spôsob platby Besteron - Okamžité bankové prevody. Pri prevode na účet si vyberiete platobné tlačidlo vašej banky. V priebehu okamžiku budete presmerovaný do internet bankingu vašej banky. Tam po prihlásení budete mať preddefinovanú sumu za tovar, ktorú platíte, variabilný symbol aj číslo protiúčtu. Preddefinované údaje vám ušetria čas a máte istotu, že všetky údaje sú správne zadané. Eshop získa vaše peniaze za objednaný tovar hneď, ako ste zaplatili, čo urýchli expedíciu tovaru a značne sa skráti doba dodania. 

Prevodom alebo vkladom na účet

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • objednávka bude potvrdená až po pripísaní čiastky objednávky na náš účet
  • ako variabilný symbol (VS) je nutné uviesť číslo Vašej objednávky

Bankové spojenie pre platby vrámci Slovenska:

Peňažný ústav: ČSOB a.s.
IBAN: SK49 7500 0000 0040 0095 7388
SWIFT: CEKOSKBX
KS: 0008
VS: číslo Vašej objednávky

Platba kartou

Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete. Obchodníci môžu prijímať platby kartami VISA a MasterCard od zákazníkov z celého sveta. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú alebo debetnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky WebPay pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.