Spôsoby dopravy

 
 
 
Úvod > Všetko o nákupe > Spôsoby dopravy
 

Doručenie tovaru

Pri objednávke nad 120,- € je doprava zadarmo.


Kuriér - 4,00 € (tovar odoslaný prostredníctvom kuriérskej služby)

Príjemca je o odoslaní zásielky informovaný notifikačným emailom, ktorý obsahuje číslo zásielky, poprípade výšku dobierky a adresu doručenia, ktorú je možné v prípade potreby zmeniť a dohodnúť si aj čas dodania. V niektorých prípadoch, ak si nedohodnete čas dodania a nejedná sa o veľmi ťažkú zásielku, je lepšie si ju nechať zaslať na adresu svojho pracoviska, pretože kuriér ju doručuje v čase medzi  8:00 až 17:00 hod. Ak vás kuriér nezastihne na dohodnutej adrese, vykoná ešte jeden pokus o doručenie bezplatne. Miesto a čas si s vami dohodne emailom alebo telefonicky.


SLOVENSKÁ POŠTA - 6,00 € / 3-5 PRACOVNÝCH DNÍ

 Kuriér: Balík na adresu ( 3-5 pracovných dni)

 Rýchlo, pohodlne a spoľahlivo – kuriér Slovenskej pošty vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska  do dvoch pracovných dní. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track & Trace a dohodnite si s kuriérom opakované doručenie v prípade, že si zásielku z rôznych príčin nemôžete prevziať. V prípade opätovného nezastihnutia bude vaša zásielka až 18 dní uložená na vašej pošte.

Odberné miesto: Balík na poštu a BalíkoBOX 24/7 (3-5 pracovných dni) 

Vďaka Slovenskej pošte budete mať svoju zásielku už do dvoch pracovných dní! Nechajte si ju poslať na vybranú poštu, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín alebo zvoľte doručenie do BalíkoBoxu - zásielku si tak môžete vyzdvihnúť 24 hodín denne počas 3 dní (ak tak neurobíte, zásielka na vás až 18 dní počká na priradenej pošte). O uložení zásielky na pošte/BalíkoBOXe vás informujeme SMS správou. Podmienkou poskytnutia služby je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy.

Zoznam pôšt a balíkoBoxov, pre ktoré je možné využiť službu.


Osobný odber v Bratislave - 0,00 €  

Ak ste si už vybrali z našej ponuky a chcete si tovar prevziať a vyskúšať aj osobne, osobný odber je možný v pracovné dni v čase od 10.00 - 18.00 na nasledovnej adrese:

Showroom RunningPro.sk
Seberíniho 6
821 03 Bratislava

Tovar je rezervovaný maximálne 3 pracovné dni od uskutočenia objednávky. Zákazník je kontaktovaný telefonicky pre upresnenie dátumu odberu, poprípade predĺženia doby rezervácie.