Spôsoby dopravy

 
 
Úvod > Všetko o nákupe > Spôsoby dopravy
 

Doručenie tovaru

Pri objednávke nad 100,- € je doprava zadarmo.

Dobierka až k Vám - 5,00 € (tovar odoslaný prostredníctvom Slovenskej pošty)

Poštár vám doručí zásielku v doobedňajších hodinách osobne až ku dverám. Ak práve vtedy nie ste doma, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zásielky na príslušnej pošte, kde bude uchovaná XY dní. V niektorých prípadoch je preto lepšie nechať si poslať zásielku na pracovisko. Ak si zvolíte platbu dobierkou, platíte za ňu až pri preberaní balíka.  

Kuriér - 4,00 € (tovar odoslaný prostredníctvom kuriérskej služby)

Príjemca je o odoslaní zásielky informovaný notifikačným emailom, ktorý obsahuje číslo zásielky, poprípade výšku dobierky a adresu doručenia, ktorú je možné v prípade potreby zmeniť a dohodnúť si aj čas dodania. V niektorých prípadoch, ak si nedohodnete čas dodania a nejedná sa o veľmi ťažkú zásielku, je lepšie si ju nechať zaslať na adresu svojho pracoviska, pretože kuriér ju doručuje v čase medzi  8:00 až 17:00 hod. Ak vás kuriér nezastihne na dohodnutej adrese, vykoná ešte jeden pokus o doručenie bezplatne. Miesto a čas si s vami dohodne emailom alebo telefonicky.

Balík na poštu - 4,00 € (tovar odoslaný prostredníctvom Slovenskej pošty)

Tovar je uložený na pošte podľa výberu odosielateľa uvedenej na balíku alebo adresnom štítku počas odbernej lehoty bez predchádzajúceho pokusu o doručenie. Podmienkou poskytnutia služby je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Zoznam pôšt, pre ktoré je možné využiť službu Balík na poštu.

Osobný odber v Bratislave - 0,00 €  

Ak ste si už vybrali z našej ponuky a chcete si tovar prevziať a vyskúšať aj osobne, osobný odber je možný v pracovné dni v čase od 10.00 - 18.00 na nasledovnej adrese:

Showroom RunningPro.sk
Sv. Vincenta 2/C
821 03 Bratislava

Tovar je rezervovaný maximálne 3 pracovné dni od uskutočenia objednávky. Zákazník je kontaktovaný telefonicky pre upresnenie dátumu odberu, poprípade predĺženia doby rezervácie.