INOV-8 RACE ULTRA PRO 2in1 VEST bežecká vesta a ruksak | RunningPro.sk

 
 
 
 

Batohy a vesty

INOV-8 RACE ULTRA PRO 2in1 VEST

Značka:INOV-8
Kód produktu:788-BKGR-01
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 5 - 8 dní
Vaša cena: 154,95 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
S/M
788-BKGR-01-1
5 - 8 dní 154,95 €
L/XL
788-BKGR-01-2
5 - 8 dní 154,95 €
:

Popis produktu

Bežecká vesta a ruksak v jednom INOV-8 RACE ULTRA PRO 2in1 VEST

Najnovšia verzia kombinácie bežeckej vesty a batohu:

  • Dva v jednom
  • Odnímateľná zadná časť
  • Všestranné využitie 
  • Jednoduchý prístup počas behu

Dva bežecké batohy v jednom! Vesta a odnímateľný 10 litrový batoh.  

LEPŠIA FUNKČNOSŤ A VŠESTRANNÉ VYUŽITIE: nástupca úspešnej All Terrain Pro Vest nová RACE ULTRA PRO 2IN1 vesta zlepšuje funkčnosť a všestrannosť s novým plnofunkčným batohom. Plne prispôsobivý ruksak s väčšími možnosťami skladovania, odnímateľným 10L vreckom z neho robia to perfektné pre každú trasu alebo terén, či už sú preteky alebo tréning.

HYDRATÁCIA: Vyber si, či chces v predných vreckách nové 500 ml softflasky s odnímateľnou trubičkou (súčasťou balenia) alebo hydrovak (nie je súčasťou balenia) v zadnej komore ruksaku. Obsahuje taktiež nový pohárik Speedcup, ktorý je ideálnym doplnkom na preteky. Velcro pútko na zaistenie ľubovoľného hydrovaku na tekutinu (1L alebo 2L) v zadnej komore ruksaku.

VŠESTRANNOSŤ: Tento dvojbatoh ponúka vestu vhodnú na preteky spolu s prídavným 10-litrovým vakom, ktorý môže byť pripojený na dlhšie behy alebo preteky. Rýchloupínacie kompresné popruhy na 5-tich miestach držia pripojený batoh na svojom mieste.

POHODLIE: 4-smerný strečový nylon a 150g strečové mešové vrecko, ktoré rozkladá rovnomerne váhu a zabraňuje tak nepríjemnému pohybu vecí v batohu. Ľahký priedušný mešový panel na chrbte pomáha regulovať teplotu vášho tela počas behu.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR: Ľahký prístup k veciam priamo počas behu, s odnímateľným 10L batohom si nabalíte vestu presne podľa Vašich predstáv. Zadná bezpečnostná priehradka na základnej veste. 

Dostatok predného úložného priestoru s 8-mimi vreckami vrátane dvoch kapsičiek na zips, ideálne na nové fliaše Ultraflask 0,5, kapsička na rukavice / čiapku, vrecko na mobilné  zariadenia resp. extra fľašu / úložná kapsička vpredu, dve menšie vrecká a napokon dve veľké strečové vrecká vhodné na ukladanie vecí, ktoré potrebujete mať po ruke.

Rýchly prístup a jednoduchý na použitie. 

Technológie a vlastnosti

  • Materiál: Nylon, Polyester, Spandex 
  • Váha: 210 g bez zadnej časti (váha bez fliaš)
              345 g so zadnou časťou (váha bez fliaš)

Testy a recenzie

https://youtu.be/6hVwf-M_hBs

Technické parametre: